Pro Kalk

ProKalk yra Protan sukurtas ir naudojamas įrankis, kuris projekto pradžioje pateikia stogo dangą rangovams ir klientams. Tai ne tik pateikia tikslią projekto specifiką, bet ir yra labai svarbi teikiant išsamius pasiūlymus.

ProKalk yra Protan sukurtas ir naudojamas įrankis, kuris projekto pradžioje pateikia stogo dangą rangovams ir klientams. Šis įrankis remiasi Norvegijos standarto 3420 reikalavimais. Jis leidžia tiksliai aprašyti projektus ir lengvai kurti pasiūlymus.

Stogų rangovas, ProKalk yra ne tik esminė priemonė siekiant sukurti tikslias specifikacijas projekto Pasak Norvegijos Standard 3420, bet ir raktas į pateiktų pasiūlymų tikslumą. ProKalk naudoja Protan tarifų sistemą ir įmonės patirtį, padeda rengti medžiagų sąrašus ir darbo procedūras, o tai savo ruožtu leidžia jums sukurti darbo grafiką ir teisingą pasiūlymo pasiūlymą. Be to ProKalk gali būti naudojamas skaičiavimo duomenimis PROPLAN ir sukurti specifikaciją remiantis architektūros brėžinius atspindėti faktinį kiekį medžiagos, reikalingą, kuris pašalina iš nepakankamai arba per didelių kainų riziką.

Racionalios ir tikslios specifikacijos ir pasiūlymų dokumentai taip pat naudingi klientams. Programa nuolat atnaujinama pagal naujausius NS3420 standarto reikalavimus ir leidžia kurti daug dokumentų, reikalingų įvairiuose projekto etapuose. ProKalk sukurtos specifikacijos yra išsamios ir tikslios, o klientai vertina jų skaidrumą ir patikimumą.