Bendrovės veiklos sritys

Stogai ir membranos

Protan grupės pagrindinė veikla yra stogai ir membranos. Mes esame tiekėjai visos stogo dangos sistemos, pritaikytos individualiems klientų poreikiams tiek veikiamų stogų, tiek balastinių ar apverstų stogų srityje. Be to, Protan teikia aukštos kokybės membranas, skirtas naudoti drėgnose patalpose ir terasos izoliacijai. Mes taip pat dengiame radoną naujose ir renovuotose pastatose.

Mūsų įmonė taip pat sukūrė specialius sprendimus konkrečioms stogo konstrukcijoms, pvz., "Cool roof" ar žaliems stogams. Mes galime pritaikyti sprendimus pagal individualius klientų poreikius. Mes užmezgėme glaudų bendradarbiavimą su pirmaujančiais tiekėjais ir architektais Skandinavijos šalyse, Europoje ir Rusijoje.

Vėdinimo sistemos

Protan vėdinimo sistemos yra novatoriškiausios sistemos Europoje. Naudodamiesi "Ventiflex", mes teikiame vėdinimo sistemas kasykloms ir tuneliams visame pasaulyje. Bendradarbiaujame su savo klientais kasmet gaminame šimtus kilometrų vėdinimo kanalų kasykloms ir tuneliams. Mes laiminame projektų įgyvendinimo konkursus, bendradarbiaudami su mūsų vietiniais partneriais Skandinavijoje, Europoje, Pietų Amerikoje ir Afrikoje.

Protan ventiliacijos sistemos išskiriamos dėl jų unikalios ilgaamžiškumo, didelio lankstumo ir mažo svorio. Vėdinimo kanalai turi ilgą tarnavimo laiką, kuris užtikrina pakartotinį naudojimą ir veiksmingą planavimą. "Ventiflex" produktai yra savaime gęstantys, atsparūs ugniai ir chemikalams. Protan ventiliacijos sistemos yra lengvai montuojamos ir greitai montuojamos.

Techniniai audiniai

Techninės medžiagos gamybos srityje mes turime platų produktų ir sprendimų spektrą, pritaikytą daugeliui pritaikymų ir pramonės šakų. Mūsų techniniai audiniai yra naudojami visame pasaulyje, kad būtų padengtos sandėlių salės, lėktuvų angarai, sporto salės, ligoninių palapinės, lenktynių trasos, vandens talpyklos ir palapinės pabėgėliams.

Protan apsauginiai gaubtai saugo prekes ir medžiagas statybvietėse, prieplaukose, pramonėje ir žemės ūkyje. Mes siūlome apsaugines dangas nuo vandens ir užšalimo urvuose ir kalnų tuneliuose. Žemės ūkio srityje mes tiekiame silosus, kuriems nereikia priežiūros, trąšų rezervuarų ir mėšlo rezervuarų sandarinimo sprendimų, kad būtų išvengta žemės, požeminių ir vandentakių nutekėjimo ir užteršimo.

Naftos pramonė yra mūsų svarbus klientas. Dėl nuolatinio naujų produktų kūrimo, sukūrėme vadinamąjį Didelį alyvos maišą, naudojamą vietose, kur išsilieja ir kaupiasi naftos produktai.

Mes glaudžiai bendradarbiaujame su savo klientais produktų kūrimo ir naujovių srityje.