Aukšta kokybė ir ilgaamžiškumas

Firma Protan nuo 1972 metų gamina ir parduoda stogo dangas ir membranas. Ilaglaikė patirtis skandinavijos klimate bei vidaus ir nepriklausomų laboratorijų tyrimai lemia šių produktų ilgaamžiškumą.

Aukšta kokybė ir ilgaamžiškumas

Firma Protan nuo 1972 metų gamina ir parduoda stogo dangas ir membranas. Ilaglaikė patirtis skandinavijos klimate bei vidaus ir nepriklausomų laboratorijų tyrimai lemia šių produktų ilgaamžiškumą.

Stogo kokybė, savybės ir patikimumas tai išskirtinių žaliavų nuopelnas.

Visos žaliavos, kurios tiekiamos Protan gamintojui, praeina pastovią kokybės kontrolę,taip pat testuojamos vietoje

Sukurta atsižvelgiant i skandinavijos klimatą

Mūsų stogo dangos ir membranos yra labai elastingos ir atlaiko ekstremalias oro sąlygas.Nepaisant to kad kurdami Jas atsižvelgiame i rūstų skandinavijos klimatą taip pat dideli demesį skiriame dangų savybėms esant labai žemoms temperatūroms. Testai parodė kad ir po 30 metų naudojimo Protan stogo dangos išlaiko deklaruotas savybes ir išliks funkcionalios dar daug metų. 

Kompleksinė sistema

Mes išdirbome kompleksinę stogo įrengimo sistemą- nuo rangovų apmokymų(kaip montuoti) –iki pomontažinių programų kaip kontoliuoti ir koncervuoti norint išlaikyti mūsų produktų ir sprendumų kokybę.

Bandymų laboratorija Protan

Visus mūsų produktus ir sprendimus išdirbame ir testuojame mūsų laboratorijoje Dramen,Norvegijoje. Ten taip pat kontroliuojame žaliavas bei produkcijos gamybos procesus.Laboratorija yra patvirtinta Det Norske Veritas ,kuris kontroliuoja bandymų atlikimo metodikas bei žaliavų ir gaminių dokumentacijas.

Ilgaamžiškumas

Patvarumo testai rodo,kad dangos ir stogo membranos ,išlaiko savo elastingumą ir stiprį ir po 30 metų po sumontavimo.

Patvirtintas atsparumas

Institutai: British Board of Agreement(BBA) ir SINTEF Building and Ifrastructure įvertino stogo ilgaamžiškumą tirdami senus stogus ir išdavė srtifikatą nr 98/3459: "Eksplotacija ir bandymai pagreitinant senėjimo sąlygas patvirtina, kad produktas išlaiko fizines savybes patenkinamai. Visa turima informacija rodo, kad PVC stogo membranų ,tvirtintų mechaniškai, tarnavimo laikas yra virš 30 metų."

Savime gęstantis PVC

Protan stogo dangos yra gaminamos iš savaime gęstančio PVC.Visi sujungimai yra atliekami karšto oro pūtimo aparato pagalba.Tai padidina priešgaisrinį saugumą ir yra labai svarbu remontuojant stogus.Nedidelis Protan stogo dangų svoris užtikrina minimalų žaliavų panaudojimą.

Pažiūrėk filmą apie suvirinimą

Pažiūrėk filmą apie siūlių testavimą

Inovacijos ir technologija

Inovacijos ir technologija yra mums labai svarbios norint pateikti mūsų klijentams pasaulinės klasįs sprendimus. Dėl to siūlome mūsų klijentams unikalius ir autorinius įrankius pagedančius spresti technologinius ir ekonominius stogo dengimo klausimus. Susipažnk daugiau apie mūsų unikalius įrankius: ProPlanProKalk bei mūsų vėjo apkrovų kalkuliatoriumi.

Jie leido mums išsaugoti vertingų išteklių. Todėl mūsų produktai, paslaugos ir technologijos turi būti geriau nei gerai - jie turi būti geriausi pasaulyje.

Panaudoti pagal išmatavimus

Stogo membranos yra patiekiamos pagal klijento nurodytus pastato dydzius ir greitai montuojamos objekte.Tai leidžia uždengti sandarų stogą esant minimalioms medžiagų atliekoms ir per greičiausią laiką.

Aplinka ir balansas

Protan turi kokybės ir aplinkos apsaugos valdymo sistemas pagal ISO 9001 ir ISO 14001, Mūsų produktai turi aplinkos apsaugos deklaracijas EPD (Environmental Product Declaration).Šios deklaracijos patvirtina kad Protan stogo dangos:

  • turi mažiausią galimą emisiją CO2
  • gaminant jas sunaudojama mažiausiai energijos
  • pagamintos iš žaliavų patvirtintų REACH
  • neišskiria cheminių elementų i gamtą
  • nėra nugarinimo (emisje)
  • statyboje palieka minimalų atliekų kiekį turi minimalų svorį tuo pačiu sąlygoja minimalų oro užterštumą jas transportuojant

Produktai ir  kitų gamintojų produkcija kontroliuojami įvairių akredituotų tyrimų institutų šalių, kurioje Protan veikia,tokių kaip statybos mokslinių tyrimų institutas SINTEF Norvegijoje, BBA , SITAC, FM (Factory Mutual) ir daugelis kitų.  Protan membranos siekia pakeisti aktyviųjų cheminių medžiagų naudojimą ir jose nėra jokių medžiagų įtrauktų į stebimųjų sąrašą  SFT. Protan taip pat sertifikuota Švedijos BASTA. Protan stogų dangos yra pagamintos iš aplinkai draugiško PVC. Bendras Protan membranų poveikis aplinkai per visą gyvavimo ciklą yra tiksliai nustatytas nepriklausomų aplinkosaugos institutų . Palyginti su kitais tradiciniais gaminiais, stogų dangos Protan turi:

  • 30% mažesnę įtaką šiltnamio efektui.
  • 80% mažesnį poveikį gamtai jas transportuojant.
  • 70% mažesnį žaliavų panaudojimą dengiant stogą

Mūsų tikslas yra sumažinti bendrą suvartotų išteklių kiekį vertės grandinėje, Protan stogo dangos pageda gaunant BREEAM taškų. Mes taip pat bendradarbiaujame su RoofCollect kompanija, kuri perdirba senas stogo dangas (www.roofcollect.com).

2.xxb tak og membraner fra Protan 75x42.jpg